0
0

راهنمایی

سوالات متداول

لازم است که فقط به صفحه‌ی ثبت نام کلاس ها بروید و از آنجا کلاس های مد نظر خود را انتخاب کنید؛ بعد از واریز هزینه، نام کاربری و رمز عبور و لینک کلاس ها به شما تحویل داده شده و شما در ساعت و روز مقرر، می توانید از کلاس ها استفاده کنید. برای ورود به صفحه ثبت نام آنلاین اینجا کلیک کنید.

آموزشگاه تکین، برای این قضیه، تدبیری اندیشیده است و به کلیه دانش آموزان و والدین آنها اجازه می دهد که جلسه اول شروع هر کلاس را به صورت رایگان و بعنوان مهمان در کلاس ها شرکت کنند و در صورت تمایل، کلاس هارا ادامه بدهند!

اطلاعات تمامی کلاس ها در اینجا ذخیره شده است! اطلاعات را از اینجا دریافت نمایید.

شما به هنگام ثبت نام، یک کد ملی و یک شماره تلفن ثبت می کنید. و پشتیبان سیستم آموزشی تکین، نام کاربری رمز عبور شما را در واتسپ به شما می دهد.

واتسپ

شکل بالا، نام کاربری رمز عبور ثبت شده‌ی شما در سیستم آموزشی است. پیام ارسال شده به شما، شامل نام و نام خانوادگی شما همراه با کد ملی و شماره تلفنی است که ثبت کرده اید.

دقت کنید که ممکن است در هنگام ثبت، اشتباه تایپی رخ داده باشد و اعداد جابه جا تایپ شده باشند، خوب دقت کنید که نام کاربری رمز عبور شما دقیقا همانی است که اطلاعات هویتی شما می باشد.

بعد از دریافت نام کاربری رمز عبور، شما باید صفحه ی لیست کلاس ها در سایت تکین را باز کنید. اگر این صفحه را ندارید، اینجا کلیک .کنید

لطفاً دقت کافی در انتخاب کلاس هارا داشته باشید، ممکن است مثلا کلاس ادبیات ششم، چند کلاس در روز یا زمان های مختلف داشته باشد. حتماً به روز و ساعت کلاس دقت کنید و مطمئن شوید کلاس خود را انتخاب می کنید. سپس کلاس مربوط به خود را انتخاب کنید. شما فقط به کلاسی که ثبت نام کرده اید، دسترسی دارید. به سایر کلاس ها دسترسی ندارید.

بعد از انتخاب کلاس مربوطه، به صفحه کلاس مد نظر منتقل خواهید شد و تصویر زیر برای شما ظاهر خواهد شد

محیط اسکای روم

دقت کنید حتما حتما حتما نام کاربری رمز عبور خود را به صورت انگلیسی وارد کنید.

اگر کد ملی شما، با صفر شروع می شود، صفر اول آن را نزنید و دقیقا مثل نام کاربری که در واتسپ برای شما ارسال شده است، آن را در محل نام کاربری (قسمت بالایی و طبق تصویر ) وارد کنید.

شماره تلفن خود را در محل رمز عبور و بدون صفر اولش وارد کنید.

اگر خطایی رخ نداد و وارد کلاس شدید، یعنی این نام کاربری و رمز عبور در سیستم ما ثبت شده است و شما به کلاس مد نظر دسترسی دارید.

برنامه کلاسی در اینجا ذخیره شده است کلیک کنید! پایه‌‌ی خود را انتخاب کنید و برنامه کلاسی خود را ببینید!

اول از همه مطمئن شوید که کد ملی خود را به صورت انگلیسی وارد میکنید و همچنین اطمینان حاصل کنید که  کد ملی ثبت شده، کد ملی خودتان بوده است، ممکن است اشتباه تایپی در روند ثبت نام رخ داده باشد

شماره تلفنی که ثبت کرده اید را بدون صفر اول و به صورت انگلیسی وارد کنید.

اطمینان حاصل کنید کلاسی که انتخاب کردید، کلاس خود شما بوده است! مطمئن بشوید که روز و ساعت و دبیر آن هم، کلاسی هست که خود شما انتخاب کردید. در صورت اطمینان و بررسی موارد بالا و وجود مشکل، با ما تماس بگیرید.